• Graniczna 2 lok. U/1.08 Nadarzyn

O KANCELARII PARĘ SŁÓW O KANCELARII

Witamy w świecie naszej firmy

Jesteśmy zespołem obsługującym Klientów w Nadarzynie, Warszawie, jak i na terenie całego Kraju. Doświadczenie zdobyte podczas wielu lat praktyki zawodowej pozwala nam reprezentować Klienta w zgodzie z jego najlepszym interesem. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Zapraszamy do współpracy!

KANCELARIA

Jestem absolwentką Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych Uniwersytetu Śląskiego. Tytuł Magistra prawa uzyskałam na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Jako student zdobywałam wiedzę również na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w ramach programu MOST.

Aplikację adwokacką ukończyłam przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Gdańsku. Samodzielną praktykę adwokacką rozpoczęłam w Trójmieście tuż po ukończeniu aplikacji. Początkowo świadczyłam usługi na terenie Trójmiasta, natomiast od 2019 r. siedziba mojej Kancelarii mieści się w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam już od drugiego roku studiów w ramach pracy w znanych kancelariach radcowskich i adwokackich, a w latach 2017-2018 kierowałam dodatkowo działem prawnym przedsiębiorstwa finansowego.

Jestem również członkiem zespołu adwokatów, radców prawnych oraz doradców podatkowych – Kolektyw Prawniczy.

lat na rynku

Zrealizowanych projektów

Zadowolonych klientów